Eureko Vale ile kasko müşterilerine ücretsiz hasar hizmeti

Posted by sigortahaber On Mart - 21 - 2013

Türkiye’de ilk kez Eureko Sigorta tarafından uygulamaya konan Eureko Vale, kasko müşterilerine ayrıcalıklı bir hasar hizmeti sunuyor. Eureko Sigorta, Eureko Vale kapsamında kasko müşterilerinin yürür durumdaki hasarlı araçlarını istenilen adresten teslim alıp Eureko Vale servislerinde yapılan onarım sonrası istenilen adrese teslim ediyor. Ücretsiz sunulan Eureko Vale hizmetini alan Eureko Sigorta müşterileri, talep etmeleri halinde ücretsiz ikame araç hizmetinden de yararlanabiliyorlar.
Eureko Vale ve ikame araç uygulamalarıyla müşterilerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirten Eureko Sigorta Genel Müdürü Okan Utkueri hizmet hakkında şunları söyledi: “Eureko Sigorta olarak hedefimiz, en iyi hasar hizmeti veren sigorta şirketi olmak. Bunun için satış ve satış sonrasında olduğu gibi hasar anında da yenilikçi uygulamalarımızla müşterilerimizin her an yanındayız. Eureko Vale hizmetini ücretsiz sunarak tüm müşterilerimizin bu rahatlıktan yararlanmasını sağlıyoruz. Garanti Bankası şubeleri veya Eureko Sigorta acentelerinden kasko poliçesi yaptıran herkes, Eureko Vale hizmetinden yararlanabiliyor. İstanbul ve Ankara’daki kasko müşterilerimizin yararlanabildiği bu hizmeti, önümüzdeki dönemde diğer illerde de başlatmayı hedefliyoruz.”
Eureko Vale ile kasko müşterilerinin istedikleri adresten teslim alınan hasarlı araçları, Eureko Vale servislerinde yüzde yüz orijinal parçalar kullanılarak, Eureko Sigorta güvencesiyle onarılıyor. Eureko Sigorta, Eureko Vale kapsamında hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

   
 •  Günün Anketine Katılın

  • Acentelerin dernek ve ticaret odalarındaki temsilcilerinin mesleğinize katkısı var mı ?

   Sonuclar

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 •  

  Yorum yazın